Ойындар кестесі

2018 жылғы Бірінші лига командалары арасындағы Қазақстан Біріншілігінің күнтізбесі

19-27 наурыз, Қазақстан Республикасының Кубогы, іріктеу кезең

 I тур

5 cәуәр (жұма)
Байқоңыр – Қызыл-Жар СК
Академия Оңтүстік – Қыран
 
6 сәуір(сенбі)
Мақтаарал – Жетісу Б
Каспий – Шахтер-Болат
Алтай – Екібастұз
Астана (жас) – Ақжайық
 
7 сәуір (жексенбі)
Қайрат-Жастар – Актөбе-Жас
 
10 сәуір(сәрсенбі)
ҚР кубогі 1/8 финал
 
II тур
13 сәуір(сенбі)
Астана (жас) – Актөбе-Жас
 
14 сәуір (жексенбі)
Қызыл-Жар СК – Қайрат-Жастар
Қыран – Байкоңыр
Екібастұз – Академия Оңтүстік
Мақтаарал – Каспий
 
15 сәуір(дүйсенбі)
Шахтер-Болат – Алтай
Жетысу Б – Ақжайық
 
III тур
21 сәуір(жексенбі)
Каспий – Жетісу Б
Алтай – Мақтаарал
Академия Оңтүстік – Шахтер-Болат
Байқоңыр – Екібастұз
Қайрат-Жастар – Қыран
Астана (жас) – Қызыл-Жар СК
Ақжайық – Актөбе-Жас
 
IV тур
28 сәуір (жексенбі)
Жетісу Б – Актөбе-Жас
Қызыл-Жар СК – Ақжайық
Қыран – Астана (жас)
Екібастұз – Қайрат-Жастар
Шахтер-Болат – Байқоңыр
Мақтаарал – Академия Оңтүстік
Каспий – Алтай
 
V тур
4 мамыр (сенбі)
Алтай – Жетісу Б
Академия Оңтүстік – Каспий
Байқоңыр – Мақтаарал
Қайрат-Жастар – Шахтер-Болат
Астана (жас) – Екібастұз
Ақжайық – Қыран
Актөбе-Жас – Қызыл-Жар СК
 
8 мамыр(сәрсенбі)
ҚР кубогі 1/4 финал
 
VI тур
11 мамыыр (сенбі)
Шахтер-Болат – Астана (жас)
Жетісу Б – Қызыл-Жар СК
Қыран – Актөбе-Жас
Екібастұз – Ақжайық
Мақтаарал – Қайрат-Жастар
Каспий – Байқоңыр
Алтай – Академия Оңтүстік
 
VII тур
16 мамыр(бейсенбі)
Академия Оңтүстік – Жетісу Б
Байқоңыр – Алтай
Қайрат-Жастар – Каспий
Астана (жас) – Мақтаарал
Ақжайық – Шахтер-Болат
Актөбе-Жас – Екібастұз
Қызыл-Жар СК – Қыран
 
22 мамыр(сәрсенбі)
ҚР кубогі 1/2 финал,алғашқы матч
 
VIII тур
25 мамыр (сенбі)
Шахтер-Болат – Актөбе-Жас
Жетісу Б – Қыран
 
26 мамыр(жексенбі)
Екібастұз– Қызыл-Жар СК
Мақтаарал – Ақжайық
Каспий – Астана (жас)
Алтай – Қайрат-Жастар
Академия Оңтүстік – Байқоңыр
 
IX тур
31 мамыр (жұма)
Байқоңыр– Жетісу Б
Қайрат-Жастар – Академия Оңтүстік
Астана (жас) – Алтай
Қызыл-Жар СК – Шахтер-Болат
Қыран – Екібастұз
Актөбе-Жас – Мақтаарал
Акжайык – Каспий
 
3-11 июня, официальные даты FIFA
 
X тур
15 июня (суббота)
Шахтер-Булат – Кыран
Жетысу Б – Экибастуз
 
16 июня (воскресенье)
Мактаарал – Кызыл-Жар СК
Каспий – Актобе-Жас
Алтай – Акжайык
Академия Оңтүстік – Астана (мол)
Байконур – Кайрат-Жастар
 
19 июня (среда)
Кубок Республики Казахстан, 1/2 финала, ответные матчи
 
XI тур
22 июня (суббота)
Кыран – Мактаарал
Кайрат-Жастар – Жетысу Б
 
23 июня (воскресенье)
Астана (мол) – Байконур
Акжайык – Академия Оңтүстік
Актобе-Жас – Алтай
Кызыл-Жар СК – Каспий
Экибастуз – Шахтер-Булат
 
XII тур
29 июня (суббота)
Жетысу Б – Шахтер-Булат
Мактаарал – Экибастуз
Каспий – Кыран
Алтай – Кызыл-Жар СК
Академия Оңтүстік – Актобе-Жас
Байконур – Акжайык
Кайрат-Жастар – Астана (мол)
 
XIII тур
6 июля (суббота)
Астана (мол) – Жетысу Б
Акжайык – Кайрат-Жастар
Актобе-Жас – Байконур
Кызыл-Жар СК – Академия Оңтүстік
Кыран – Алтай
Экибастуз – Каспий
Шахтер-Булат – Мактаарал
 
Второй круг
 
XIV тур
27 июля (суббота)
Акжайык – Жетысу Б
Байконур – Кыран
Академия Оңтүстік – Экибастуз
Алтай – Шахтер-Булат
Каспий – Мактаарал
Кайрат-Жастар – Кызыл-Жар СК
Актобе-Жас – Астана (мол)
 
XV тур
2 августа (пятница)
Шахтер-Булат – Академия Оңтүстік
 
3 августа (суббота)
Жетысу Б – Каспий
Мактаарал – Алтай
Экибастуз – Байконур
Кыран – Кайрат-Жастар
Кызыл-Жар СК – Астана (мол)
 
4 августа (воскресенье)
Актобе-Жас – Акжайык
 
XVI тур
10 августа (суббота)
Акжайык – Кызыл-Жар СК
Астана (мол) – Кыран
Кайрат-Жастар – Экибастуз
Байконур – Шахтер-Булат
Академия Оңтүстік – Мактаарал
Алтай – Каспий
Актобе-Жас – Жетысу Б
 
XVII тур
17 августа (суббота)
Жетысу Б – Алтай
Каспий – Академия Оңтүстік
Мактаарал – Байконур
Шахтер-Булат – Кайрат-Жастар
Экибастуз – Астана (мол)
Кыран – Акжайык
Кызыл-Жар СК – Актобе-Жас
 
XVIII тур
24 августа (суббота)
Кызыл-Жар СК – Жетысу Б
Актобе-Жас – Кыран
Акжайык – Экибастуз
Астана (мол) – Шахтер-Булат
Кайрат-Жастар – Мактаарал
Байконур – Каспий
Академия Оңтүстік – Алтай
 
XIX тур
30 августа (пятница)
Жетысу Б – Академия Оңтүстік
Алтай – Байконур
Каспий – Кайрат-Жастар
Мактаарал – Астана (мол)
Шахтер-Булат – Акжайык
Экибастуз – Актобе-Жас
Кыран – Кызыл-Жар СК
 
2-10 сентября, официальные даты FIFA
 
XX тур
14 сентября (суббота)
Кыран – Жетысу Б
Кызыл-Жар СК – Экибастуз
Актобе-Жас – Шахтер-Булат
Акжайык – Мактаарал
Астана (мол) – Каспий
Кайрат-Жастар – Алтай
Байконур – Академия Оңтүстік
 
XXI тур
20 сентября (пятница)
Жетысу Б – Байконур
Академия Оңтүстік – Кайрат-Жастар
Алтай – Астана (мол)
Каспий – Акжайык
Мактаарал – Актобе-Жас
Шахтер-Булат – Кызыл-Жар СК
Экибастуз – Кыран
 
22 сентября (воскресенье)
Кубок Республики Казахстан, Финал
 
XXII тур
28 сентября (суббота)
Экибастуз – Жетысу Б
Кыран – Шахтер-Булат
Кызыл-Жар СК – Мактаарал
Актобе-Жас – Каспий
Акжайык – Алтай
Астана (мол) – Академия Оңтүстік
Кайрат-Жастар – Байконур
 
XXIII тур
5 октября (суббота)
Жетысу Б – Кайрат-Жастар
Байконур – Астана (мол)
Академия Оңтүстік – Акжайык
Алтай – Актобе-Жас
Каспий – Кызыл-Жар СК
Мактаарал – Кыран
Шахтер-Булат – Экибастуз
 
7-15 октября, официальные даты FIFA
 
XXIV тур
20 октября (воскресенье)
Шахтер-Булат – Жетысу Б
Экибастуз – Мактаарал
Кыран – Каспий
Кызыл-Жар СК – Алтай
Актобе-Жас – Академия Оңтүстік
Акжайык – Байконур
Астана (мол) – Кайрат-Жастар
 
XXV тур
27 октября (воскресенье)
Жетысу Б – Астана (мол)
Кайрат-Жастар – Акжайык
Байконур – Актобе-Жас
Академия Оңтүстік – Кызыл-Жар СК
Алтай – Кыран
Каспий – Экибастуз
Мактаарал – Шахтер-Булат
 
XXVI тур
3 ноября (воскресенье)
Жетысу Б – Мактаарал
Шахтер-Булат – Каспий
Экибастуз – Алтай
Кыран – Академия Оңтүстік
Кызыл-Жар СК – Байконур
Актобе-Жас – Кайрат-Жастар
Акжайык – Астана (мол)
 
11-19 ноября, официальные даты FIFA
 
15 ноября (пятница)
Переходный матч за право участия в Премьер-Лиге-2020, первый матч
 
18 ноября (понедельник)
Переходный матч за право участия в Премьер-Лиге-2020, ответный матч

Какую позицию нужно усилить "Акжайыку" перед третьим кругом чемпионата?