Шахтёр 1:0 Акжайык

"Ақжайық" сапында жарақаттарынан жазылған Сергиенко мен Говедарица ойынның алғашқы минуттарынан бастап алңға шықан болатын.  82 минутта соғылған жалғыз голға дейін, әсіресе бірінші кезеңде ойын біздің команданың басымдылығымызбен өрбіген еді.

Бұны түсінген  "Шахтердың" бас бапкері Алексей Еременко матчтың 70 минутына дейін тыңнан үш ойыншыны алаңға жіберген болатын. Соғылған жалғыз доптың авторы 69 минутта ойынға қосылған Айдос Таттібаев.

Қарағандыдағы ойын "Шахтёр" командасының үздік ойыншыларының бірі Андрей Финонченконың футболшы ретінде мансабының аяқтауына байланысты салианатты шарамен бастау алғанын айта кеткен жөн. Ендігі кезекте Андрей "Шахтёрдың" бапкерлер құрамындағы қызметіне кіріспек.

Шахтёр: Ярослав Багинский, Дедиер Кадио, Олукореде Айегбуси, Стефан Зошак, Марко Станоевич, Никола Василевич, Алессио Аллегриа (46, Дауренбек Тажимбетов), Игорь Пикалкин, Ильнур Мангуткин, Марат Шахметов (69, Айдос Таттыбаев) Руслан Алимбаев (59, Милан Стоянович).

Қосалқы құрам: Игорь Щацкий,  Оралхан Омиртайев, Владислав Васильев, Михаил Габышев, Сергей Скорых, Ринат Хайрулин, Иван Садовничий

Ақжайық: Денис Толебаев, Андрей Шабаев, Майкл Одибе, Дмитрий Шмидт, Бауыржан Омаров, Предарг Говедарица, Юрий Перцух (71, Азат Ерсалимов), Фредди Коронель (85, Самит Чулагов), Руслан Валиуллин (78, Константин Заречный), Эдуард Сергиенко, Изу Азука.

Қосалқы құрам: Вячеслав Котляр, Аренас Дельгадо, Матиас Рубио, Иван Антипов,  Еркин Тапалов,  Абылхайыр Зулфикаров.