«Ақжайық» футбол орталығы халықаралық турнирге қатысты.

Шамалы орын алуларына қарамастан, оралдық футболшылар өз шеберліктерін көрсетті, оның алдындағы кездесуде ең аз есеппен жеңіске жетті.
2016 жылдың наурыз айының 04-09 аралығында 2004ж.т. жасөспірімдер арасында Актөбе қаласында Ақтөбе облысының әкімдік кубогы бойынша халықаралық футболдан турнир өтті.

Турнирге 12 команда қатысты, олардың арасында «Газовик» (Орынбор), «Пахтакор» (Ташкент), «Истаравшан» (Тәжікстан), команда Нижний Новгород Уфа, сондай –ақ Атырау, Орал және Ақтөбе қалалары.

Өткізілген ойын қорытындылары бойынша Ақтөбе облысының әкімдік турнир Кубогын Пахтакор командасы женіп алды.

Футбол орталығының тәрбиеленушілері қатысып 9-орын алды. Алайда, турнирде төмен нәтиже алғандарына қарамастан айта кету керек, барлық өткізілген кездесулерде Оралдықтар өте тартымды ойын көрсетті. Әр кездесуде Оралдықтар ең аз есебімен жеңіліп қалды.

Команда жаттықтырушысы болып Михаил Мылисов табылады.

«Ақжайық» Футбол клубының баспасөз қызметі

Какую позицию нужно усилить "Акжайыку" перед третьим кругом чемпионата?